Blog

Wtorek, Luty 11, 2020, 14:12

Kuchnia jest sercem każdego domu - to właśnie w tym miejscu każdego dnia spędzamy czas z rodziną jedząc posiłki, czy też rozmawiając o aktualnych wydarzeniach. Ergonomiczna i idealnie dostosowana do potrzeb użytkowników kuchnia to nie tylko duma gospodarzy, ale też stylowe, ułatwiające codzienne funkcjonowanie pomieszczenie. Jeżeli Twoja kuchnia wymaga remontu i zastanawiasz się, czy kupić gotowe meble kuchenne w sklepie, koniecznie przeczytaj poniższe informacje.

 

Zalety mebli kuchennych na wymiar

 

Niewątpliwą zaletą płynącą z decyzji o zamówieniu mebli kuchennych na wymiar jest możliwość ich indywidualnego dopasowania do konkretnych potrzeb każdej rodziny. Kuchnia na wymiar daje szereg opcji, których z pewnością nie można zrealizować kupując gotowy zestaw mebli. Nietypowe rozwiązania, dodatkowe schowki i optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni - to wszystko zagwarantujesz sobie zamawiając meble kuchenne na wymiar. Dokładne pomiary wykonane przez stolarza pozwolą na zaadaptowanie miejsca w sposób najkorzystniejszy dla konkretnego klienta - kuchenne szafki będą bardziej pojemne, a różnego rodzaju indywidualnie dopasowane zabudowy pozwolą na osiągnięcie idealnego i satysfakcjonującego efektu.

 

Z czego wykonać meble kuchenne na wymiar?

 

W zależności od zaplanowanego na remont budżetu, można wybierać spośród ogromnej ilości materiałów - zarówno tańszych, jak i droższych. Na rynku dostępnych jest mnóstwo przeróżnych produktów w bardzo zróżnicowanych cenach - tyczy się to płyt na korpusy mebli, blatów kuchennych, jak również zawiasów, prowadnic do szuflad i innych niezbędnych do realizacji zlecenia elementów. Kuchnia na wymiar może powstać zarówno z płyty meblowej, jak również z drewna naturalnego - oczywiście ta druga opcja będzie dużo droższa, ale również trwalsza i prezentująca się bardziej stylowo. Blaty kuchenne z płyty laminowanej dostępne są w tysiącach różnych wybarwień, wykończeń i wzorów. Stanowią one doskonałą opcję dla osób z mniejszym budżetem, są funkcjonalne i można je dopasować bez problemu do kuchni w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym. Jeżeli budżet nam na to pozwala, możemy użyć w kuchni blatu z drewna naturalnego lub z kamienia - o tego typu blaty należy odpowiednio dbać, aby cieszyły pięknym wyglądem przez długie lata. Niezależnie od tego, jaka kuchnia na wymiar jest tą wymarzoną - prosimy o kontakt! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy, co lepiej się sprawdzi w konkretnym przypadku. Zapraszamy!


(c)2019, All Rights Reserved